Empulse F55 (8,5")

Empulse F55 je možné použít na většinu mechanických vozíků s pevným i skládacím rámem. Díky svým výhodám se stane vašim nepostradatelným společníkem v každodenním životě. Verze pro mechanické vozíky s odklopnou přední část rámu disponuje delší verzí dokovacího mechanismu, který je optimalizovaný tak, aby vám poskytnul optimální polohu sedu a ovládání. Verze s hnacím kolem o průměru 8,5" je vhodná zejména pro pohyb ve městě (k dispozici je také verze 14" hnacím kolem, kterou oceníte při jízdě v přírodě a členitějším terénu).

F55 - rozšířili jsme sortiment přídavných pohonů

Rozšířili jsme naši nabídku přídavných pohonů o výrobky renomované značky Empulse. Nový přídavný pohon Empulse F55 posouvá hranice vašich možností dál než kdykoliv předtím. Několikrát znásobuje dojezd vašeho mechanického vozíku a šetří vaše síly. S jednoduchým systémem uchycení ho snadno připevníte na většinu mechanických vozíků. Díky ultra-kompaktním rozměrům rozšíří možnosti vašeho mechanického vozíku, kdykoliv budete potřebovat. Nyní se dostanete i na místa, která byla dříve mimo váš dosah.

Klaxon Mobility - 5. výročí

U příležitosti pátého výročí značky Klaxon Mobility jsme připravili výroční model - přídavný pohon Klick Power Limited Edition.
Prohlédněte si tento prémiový model, podrobný popis a katalog ve formátu PDF naleznete v příloze.

Hlavní novinky limitované série:

Takový byl Salón Vozickar.info v Brně

V sobotu 7.3. proběhl první Salón Vozickar.info mimo území Slovenska (celkově šestý). I když se ho účastnilo mnoho nových partnerů, vše proběhlo tak, jak jsou slovenští návštěvníci zvyklí už z Pezinku, Sence nebo Košic. Jednalo se tedy o ověřenou kombinaci produktové prezentace, edukace, servisu a přátelských setkání.

Zahájení prodeje

Dnešním dnem zahajujeme prodej přídavných pohonů renomované značky Klaxon. Podívejte se na zajímavé parametry těchto zařízení a přijeďte si je k nám vyzkoušet nebo kontaktujte našeho specialistu na úpravy vozíků a automobilů pro ZTP:

Jiří Fiala
tel.: (+420) 774 828 239
email: jiri.fiala@canocar.cz