EMPULSE F55 (8,5″)

Přídavný pohon k mechanickému invalidnímu vozíku.

CENA od 84.575 Kč

Empulse F55 je možné použít na většinu mechanických vozíků s pevným i skládacím rámem. Díky svým výhodám se stane vašim nepostradatelným společníkem v každodenním životě. Verze pro mechanické vozíky s odklopnou přední část rámu disponuje delší verzí dokovacího mechanismu, který je optimalizovaný tak, aby vám poskytnul optimální polohu sedu a ovládání. Verze s hnacím kolem o průměru 8,5" je vhodná zejména pro pohyb ve městě (k dispozici je také verze 14" hnacím kolem, kterou oceníte při jízdě v přírodě a členitějším terénu).

Baterie

V základní ceně přídavný pohon Empulse F55 obsahuje Li-Ion baterii s kapacitou 8,1 Ah, dojezdem až 25 km a životnost prodlužujícím inteligentním řízením nabíjení.

Jednoduché uchycení

Díky jednoduchému systému uchycení nový Empulse F55 snadno připevníte na většinu mechanických vozíků. Díky ultra- kompaktním rozměrům rozšíří možnosti vašeho mechanického vozíku, kdykoliv budete potřebovat.

Displej & ovládání

Přehledný displej vám nabídne plnou kontrolu nad okamžitou a nastavenou rychlostí, ujetou vzdáleností, stavem baterie a spotřebou energie. Polohu řídítek je možné jednoduše měnit i během jízdy.

Specifikace

Celková šířka: 260 - 480 mm (šířka rámu měřená od středu trubek rámu)
Velikost předního kola: 8.5''
4 barvy: černá, červená, modrá, oranžová
Maximální dojezd: 25 km
Výběr rychlostí: 6 km/h až 15 km/h
Baterie: Lithium-ion, 36V, 8.1 Ah
Maximální výška překonání obrubníku: až 11% (6°)
Světla: V základní ceně přední LED světlo
Celková váha: Od 13 kg (s baterií)
Maximální hmotnost uživatele: 110 kg

Vyzkoušejte si přídavný pohon zdarma

Vyplňte formulář a domluvte si prohlídku u Vás doma.

Přídavný pohon ocení každý uživatel mechanického vozíku. Hlavními výhodami přídavných pohonů jsou: snadná přeprava, rychlá a jednoduchá aplikace na vozík, ale hlavně zvládání větších vzdáleností a různorodých terénů. Nezáleží na tom, jestli je Váš rám skládací nebo pevný, s odklopnými stupačkami nebo bez nich. My vám řešení poskytneme. Stačí vyplnit kontaktní formuláře rádi Vám poskytneme možnost bezplatného otestování přídavného pohonu přímo u vás doma. Stačí se domluvit s naším konzultantem.

9 + 10 =

CANOCAR, S.R.O.

Úpravy vozidel pro ZTP