EMPULSE F55 (8,5″)


Přídavný pohon k mechanickému invalidnímu vozíku.

Empulse F55 je možné použít na většinu mechanických vozíků s pevným i skládacím rámem. Díky svým výhodám se stane vašim nepostradatelným společníkem v každodenním životě. Verze pro mechanické vozíky s odklopnou přední část rámu disponuje delší verzí dokovacího mechanismu, který je optimalizovaný tak, aby vám poskytnul optimální polohu sedu a ovládání. Verze s hnacím kolem o průměru 8,5″ je vhodná zejména pro pohyb ve městě (k dispozici je také verze 14″ hnacím kolem, kterou oceníte při jízdě v přírodě a členitějším terénu).

Baterie

V základní ceně přídavný pohon Empulse F55 obsahuje Li-Ion baterii s kapacitou 8,1 Ah, dojezdem až 25 km a životnost prodlužujícím inteligentním řízením nabíjení.

Jednoduché uchycení

Díky jednoduchému systému uchycení nový Empulse F55 snadno připevníte na většinu mechanických vozíků. Díky ultra- kompaktním rozměrům rozšíří možnosti vašeho mechanického vozíku, kdykoliv budete potřebovat.

Displej & ovládání

Přehledný displej vám nabídne plnou kontrolu nad okamžitou a nastavenou rychlostí, ujetou vzdáleností, stavem baterie a spotřebou energie. Polohu řídítek je možné jednoduše měnit i během jízdy.

Specifikace

Celková šířka: 260 – 480 mm (šířka rámu měřená od středu trubek rámu)
Velikost předního kola: 8.5“
4 barvy: černá, červená, modrá, oranžová
Maximální dojezd: 25 km
Výběr rychlostí: 6 km/h až 15 km/h
Baterie: Lithium-ion, 36V, 8.1 Ah
Maximální výška překonání obrubníku: až 11% (6°)
Světla a směrová světla: V základní ceně přední LED světlo
Celková váha: Od 13 kg (s baterií)
Maximální hmotnost uživatele: 110 kg

99.500 Kč