EMPULSE F55 (14″)

Přídavný pohon se 14″ kolem. Váš perfektní společník na cesty, ať již se vydáte kamkoliv.

Přídavný pohon Empulse F55 je možné použít na většinu mechanických vozíků s pevným i skládacím rámem. Díky svým výhodám se stane vašim nepostradatelným společníkem v každodenním životě. Empulse F55 je dostupný ve dvou provedeních – s hnacím kolem o průměru 14“ vhodným pro pohyb ve členitějším terénu, nebo menším (8,5“) pro pohyb ve městě.

Jedna z nejdůležitějších vlastností tohoto přídavného pohonu je schopnost zdolávat kopcovitý terén. Proto Empulse F55 disponuje možností přenesení hmotnosti a optimalizace trakce. Díky jednoduchému systému uchycení nový Empulse F55 snadno připevníte na většinu mechanických vozíků. Díky ultra- kompaktním rozměrům rozšíří možnosti vašeho mechanického vozíku, kdykoliv budete potřebovat.

Baterie

V základní ceně přídavný pohon Empulse F55 obsahuje Li-Ion baterii s kapacitou 8,1 Ah, dojezdem až 25 km a životnost prodlužujícím inteligentním řízením nabíjení.

Displej & ovládání

Přehledný displej vám nabídne plnou kontrolu nad okamžitou a nastavenou rychlostí, ujetou vzdáleností, stavem baterie a spotřebou energie. Polohu řídítek je možné jednoduše měnit i během jízdy.

Specifikace

Celková šířka: 260-480 mm (šířka rámu měřená od středu trubek rámu)
Velikost předního kola: 14“
4 barvy: černá, červená, modrá, oranžová
Maximální dojezd: 25 km
Výběr rychlostí: 6 km/h až 15 km/h
Baterie: Lithium-ion, 36V, 8.1 Ah
Maximální výška překonání obrubníku: až 11% (6°)
Světla a směrová světla: V základní ceně přední LED světlo
Celková váha: Od 13 kg (s baterií)
Maximální hmotnost uživatele: 110 kg

102.500 Kč